Tapety na pulpit

--------------
--------------

Ostatni wpis: 5 godzin temu

Ewa15 Wygrałem w konkursie FotoLotto

basikp Wygrałem w konkursie FotoLotto

ALDONA789 Wygrałem w konkursie FotoLotto

majka1407 Wygrałem w konkursie FotoLotto

wenus Wygrałem w konkursie FotoLotto

Ostatni wpis: 5 godzin temu

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: wenus, majka1407, ALDONA789, basikp, Ewa15 - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Koliber, Ptak, Gałązka, Kwiaty, Drzewo owocowe, Grafika [LINK], dodana przez thean Gratulujemy!!

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez basikp Gratulujemy!!

adminUżytkownicy basikp, radoslaw wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

adminUżytkownicy GraGorek, kochanyUrwis wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

Wodospad Neidong Falls w Nowym Tajpej

Wodospad Neidong Falls, Omszałe, Skały, Krzewy, Drzewa, Roślinność, Dzielnica Wulai, Nowe Tajpej, Tajwan
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieMiejscaKontynenty-PaństwaTajwanKrajobrazySkałyWodospady
Kategorie
Życie jest pełne pięknych chwil...więc wiruj w nim jak liść na wietrze.Zachłyśnij się swoim życiem,jak górskim powietrzemi żyj, po prostu żyj !
Komentarz dodał: kehan
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1080

Format5:4

Rozmiar1.68 MB


Tagi: Wodospad Neidong Falls, Omszałe, Skały, Krzewy, Drzewa, Roślinność, Dzielnica Wulai, Nowe Tajpej, Tajwan
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety08-09-2019 07:08




kehankehan
Życie jest pełne pięknych chwil...więc wiruj w nim jak liść na wietrze.Zachłyśnij się swoim życiem,jak górskim powietrzemi żyj, po prostu żyj !
08-09-2019 16:27
Odpowiedz

"Nie można żyć bez poczucia humoru: trzeba się umieć z siebie śmiać. Inaczej jest się skazanym na cierpienie” – Kirk Douglas

Włącz

0.0118 sekundy, Godzina: 03:40:06, MEM:975.28 KB