Tapety na pulpit

--------------

Ostatni wpis: 1 godzinę temu

koffana402 Wygrałem w konkursie FotoLotto

kochanyUrwis Wygrałem w konkursie FotoLotto

tebum27 Wygrałem w konkursie FotoLotto

Ewa15 Wygrałem w konkursie FotoLotto

ALDONA789 Wygrałem w konkursie FotoLotto

Ostatni wpis: 58 minut temu

KwiatDobrej nocy :)

KwiatDziękuję i gratuluję pozostałym wygranym w dzisiejszych konkursach :)

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: GraGorek, ALDONA789, Ewa15, tebum27, kochanyUrwis, koffana402 - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Góry, Wzgórza, Trawa, Chmury, Zachód słońca [LINK], dodana przez Kwiat Gratulujemy!!

kochanyUrwis[link] tego bym też nie dał bo niebo po lewej nie czyste....ale to tylko moje zdanie. Ty podejmujesz decyzje a admin ocenia

Niebieskooka blondynka i ciemnooka szatynka

Kategorie:

Ludzie»Kobiety

Dwie, Kobiety, Szatynka, Blondynka
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieLudzieKobiety
Kategorie
Dlaczego nie uczymy się na cudzych błędach?
Bo popełniając własne stajemy się silniejsi?
Prawda jednak jest taka,że wyciągnąć wnioski potrafimy o wiele za późno, a czasem nie wyciągamy ich wcale. Dużo przez to tracąc. Słów wypowiedzianych i czasu straconego, nigdy nie cofniesz. I ucz się na własnych błędach, rozważając błędy innych.
Komentarz dodał: janeks
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość3896x2192

Format5:4

Rozmiar2.05 MB


Tagi: Dwie, Kobiety, Szatynka, Blondynka
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety21-02-2017 09:40




Malgosia16Malgosia16
Kowalska spotyka Nowakową. -Jak się chcecie kochać z tym swoim chłopem, to kupcie sobie żaluzje. -A wy sobie kupcie okulary, bo to nie był mój chłop, tylko wasz.
31-07-2018 19:13
Odpowiedz
janeksjaneks
Dlaczego nie uczymy się na cudzych błędach? Bo popełniając własne stajemy się silniejsi? Prawda jednak jest taka,że wyciągnąć wnioski potrafimy o wiele za późno, a czasem nie wyciągamy ich wcale. Dużo przez to tracąc. Słów wypowiedzianych i czasu straconego, nigdy nie cofniesz. I ucz się na własnych błędach, rozważając błędy innych.
22-02-2017 12:57
Odpowiedz

"Niechaj każda chwila - będzie iskierką w Twym Sercu." Oddaj swój głos...
"Wszystko przemija. Cicho, bez rozgłosu, tak jak liście spadają z drzew. Tak samo z naszego życia znikają bliscy, przyjaciele, znajomi. Wszyscy, którzy coś dla nas znaczą. Powoli odchodzą i my też odejdziemy. A po nas zostaną tylko wspomnienia."

Włącz

0.0454 sekundy, Godzina: 23:47:07, MEM:2190.48 KB