Tapety na telefon

--------------
--------------
--------------
Ostatni wpis: 3 godziny temu

majka1407 Wygrałem w konkursie FotoLotto

basikp Wygrałem w konkursie FotoLotto

tebum27 Wygrałem w konkursie FotoLotto

koffana402 Wygrałem w konkursie FotoLotto

matulenka3 Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

Ostatni wpis: 3 godziny temu

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: koffana402, tebum27, basikp, majka1407 - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Dziewczyna, Brunetka, Ciemne, Włosy, Niebieskie, Kwiaty, Grafika [LINK], dodana przez matulenka3 Gratulujemy!!

PastorAle fart,dzięki

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez Pastor Gratulujemy!!

PastorDzięki

Szczeniak owczarka australijskiego

Szczeniak owczarka australijskiego
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieZwierzętaPsyOwczarkiOwczarek australijski-australian shepherdSzczeniaki
Kategorie
REKLAMA

Tapetę na telefon wybrał: gosiaczek241282 Tapetę dodał: ViolaLidia2 Data dodania: 07-01-2020 13:06




janeksjaneks
Coś pięknego,jaka jest miłość między, nimi i przyjaźń-i kto powie, że pies nie jest najlepszym przyjacielem ,Oby ludzie mieli tyle miłości ,w sercach co te, mądre psy .
07-01-2020 18:36
Odpowiedz
janeksjaneks
Jeśli człowiek źle zwraca się, do zwierzęcia, złośliwie go zaczepia, lub wykonuje w jego stronę potencjalnie ,zagrażające mu gesty, automatycznie odbierana jest jako wróg. Z tego powodu pies może zacząć unikać danej osoby lub w skrajnym przypadku nawet podjąć się ataku!.
07-01-2020 18:35
Odpowiedz
janeksjaneks
Czworonóg to obowiązek, na całe jego życie. Wiąże się z nim ,każdy wyjazd – kiedy wyjedziesz na wakacje, będziesz musiał zapewnić psu, odpowiednią opiekę ,lub zabrać go ze sobą. Posiadanie czworonoga to bardzo ,odpowiedzialna decyzja.
07-01-2020 18:33
Odpowiedz
janeksjaneks
Że każdy piesek bez względu ,na to czy rasowy, czy nie , jeżeli człowiek daje mu miłość ,odwzajemnia się również, miłością i oddaniem.
07-01-2020 18:26
Odpowiedz
janeksjaneks
Biedne są te pieski,najpierw bawią się z nimi ,a później oddają,,to są ludzie bez serca.
07-01-2020 18:23
Odpowiedz
janeksjaneks
Co za ludzie, ja bym nigdy nie oddala psa ,to jak oddać swoje dziecko ,do domu dziecka bo się znudziło.
07-01-2020 18:23
Odpowiedz


"Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym." - Charlie Chaplin

Włącz

0.0114 sekundy, Godzina: 01:47:54, MEM:872.98 KB