Tapety na telefon

--------------
--------------
--------------
Ostatni wpis: 41 minut temu

ALDONA789 Mój nowy komentarz do tapety [link]

kochanyUrwis Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

radoslaw Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

Malgosia16 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

Pastor Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Ostatni wpis: 56 minut temu

adminUżytkownicy radoslaw, kochanyUrwis wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

kochanyUrwisok, dzięki za info

adminHej. Możliwość podmianki tapety w poczekalni (przed upływem 2 godzin) jest już aktywna. W przypadku jakichkolwiek usterek piszcie tylko i wyłącznie na priv do mnie. Bez takowego powiadomienia nie mamy wiedzy o problemach na stronie. Pozdrawiam.

adminUżytkownicy kochanyUrwis, ALDONA789, Pastor wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Zatoka i drzewa na skałach z widokiem na morze o wschodzie słońca, dodana przez majka1407 Gratulujemy!

Ojej ile tu kwiatów

Ojej ile tu kwiatów
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieZwierzętaKotyPrzyrodaKwiaty
Kategorie
REKLAMA

Tapetę na telefon wybrał: kochanyUrwis Tapetę dodał: GraGorek Data dodania: 13-03-2017 10:10




janeksjaneks
A gdy zakwitną kwiatki, usiądę sobie na łące wzrokiem je swoim ogarnę, bo kocham je takie... kwitnące , Gdy zazielenią się trawy popatrzę na nie w zachwycie , źdźbła głaskać będę i tulić bo cudem jest przecież życie , Gdy chmur zasłona zasłoni niebo i słońce zabierze czule uśmiechnę się tylko... że to na moment uwierzę .
10-11-2017 07:03
Odpowiedz


"A życie to krótka podróż, więc cieszcie się nim! Zbierajcie wspomnienia, a nie materialne rzeczy!" Oddaj swój głos...
Tu i teraz, to nasz jedyny prawdziwy czas.Wykorzystaj świadomie każdą chwilę..

Włącz

0.0091 sekundy, Godzina: 21:58:25, MEM:999.88 KB