Ostatni wpis: 4 godziny temu

ALDONA789 Mój nowy komentarz do Tapety na telefon [link]

kochanyUrwis Wygrałem w konkursie FotoLotto

basikp Wygrałem w konkursie FotoLotto

majka1407 Wygrałem w konkursie FotoLotto

Kwiat Wygrałem w konkursie FotoLotto

Ostatni wpis: 4 godziny temu

ALDONA789dziękuję

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: tebum27, Kwiat, ALDONA789, majka1407, basikp, kochanyUrwis - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Magnolia, Kwiaty, Gałęzie, Grafika [LINK], dodana przez GraGorek Gratulujemy!!

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

adminUżytkownicy tebum27, kochanyUrwis wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

Kręta droga między wzgórzami o zachodzie słońca

Góry, Wzgórza, Wschód słońca, Droga
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieKrajobrazyGóryDrogiWzgórzaWschody słońca
Kategorie
Dzień dobry! Świat nie jest dla tych, którzy wcześnie wstają.
Świat należy do tych, którzy wstają szczęśliwi.
Komentarz dodał: ewik1
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1279

Format5:4

Rozmiar793 KB


Tagi: Góry, Wzgórza, Wschód słońca, Droga
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety17-07-2017 07:01




ewik1ewik1
Dzień dobry! Świat nie jest dla tych, którzy wcześnie wstają. Świat należy do tych, którzy wstają szczęśliwi.
06-03-2023 04:58
Odpowiedz
janeksjaneks
" Wschód słońca." Jakieś się nabożeństwo w górach uroczyste Gotuje, szmery biegną ciche poprzez wrzosy, Jodła z mgły nocnej czesze rozplecione kosy I wyłania wierzchołek nad opary mgliste. Noc pierzcha, świtu błyski pełzają faliste Po szczytach, uciszając nocnych świerszczów głosy, Mchy i trawy się myją w szklanych kroplach rosy, By do chramu przyrody wejść świątecznie czyste. Cud się zbliża: zwiastują go promienne gońce, Giewont zarzucił śnieżny welon na ramiona I złocistą monstrancję ujął w jego końce, I zwraca się do ludu, tuląc ją do łona; Z monstrancji błyska hostia ognista, czerwona: Słowo stało się ciałem, ave, ave - słońce! ( Józef Kościelski )
26-07-2017 10:21
Odpowiedz
markoniczekmarkoniczek
"Zabawne, że płacimy czasem, choć nie wiemy, ile jest on wart."
17-07-2017 14:16
Odpowiedz
beti0xbeti0x
Bajecznie tam jest...
17-07-2017 12:30
Odpowiedz
ALDONA789ALDONA789
Skieruj mnie losie tam, dokąd trzeba iść, bo dokąd nie trzeba to ja sama wlezę.
17-07-2017 09:32
Odpowiedz

„Jeśli nie możesz znaleźć spokoju w samym sobie, nie ma sensu szukać go gdziekolwiek indziej” (Graham Masterton

Włącz

0.0118 sekundy, Godzina: 02:38:23, MEM:732.95 KB