Ostatni wpis: 59 minut temu

basikp Dodałem zdjęcie do albumu [link]

valdi21 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

Ewa15 Moja tapeta została dodana [link]

thean Moja tapeta została dodana [link]

majka1407 Moja tapeta została dodana [link]

Ostatni wpis: 10 godzin temu

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: ALDONA789, tebum27, basikp - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Kanion, Skały, Wąwóz, Zachód słońca, AI [LINK], dodana przez majka1407 Gratulujemy!!

ALDONA789dziękuję

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

adminUżytkownicy kochanyUrwis, Ewa15 wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

Filiżanka z kawą obok worka z ziarnami

Kategorie:

Produkty»Kawy

Gorąca, Kawa, Filiżanka, Worek, Ziarna
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieProduktyKawy
Kategorie
Zapach kawy.
Komentarz dodał: tebum27
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość2048x1152

Format5:4

Rozmiar1.05 MB


Tagi: Gorąca, Kawa, Filiżanka, Worek, Ziarna
Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety15-10-2017 07:10




janeksjaneks
(Letni poranek błysnął różem) Letni poranek błysnął różem, sen jeszcze drzemie pod powieką, wiatr się zaplątał gdzieś na chmurze, świetlistych wspomnień budzi echo. Gdy szarość nieba barwę zmienia, wszystko dziś do mnie mówi wierszem, chcę w twoich zamknąć się marzeniach i nie powrócić nigdy więcej. Nadzieja wschodzi po kryjomu, w zapachu kawy budzi myśli, tak dobrze mi. Nie mów nikomu, żeś znów tej nocy mi się przyśnił. Ewa Pilipczuk
27-10-2017 07:18
Odpowiedz
tebum27tebum27
Zapach kawy.
15-10-2017 13:39
Odpowiedz
ALDONA789ALDONA789
Wystarczy kilka magicznych chwil by jak feniks odrodzić się z popiołów rozpocząć nowe życie i wznieść się ponad tym co było niemożliwe.
15-10-2017 13:31
Odpowiedz
BATYSTKA1BATYSTKA1
Od rana pachnie kawą.
15-10-2017 07:55
Odpowiedz

"Gdy zrozumiałam, że czasem można odpuścić i świat się nie zawali, od razu poczułam się lepiej."

Moja rozdzielczość ekranu to 1280x720
Włącz
Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Polityce cookies / prywatnościAkceptuje

0.0054 sekundy, Godzina: 08:41:17, MEM:690.07 KB