Ostatni wpis: 7 godzin temu

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: ALDONA789, tebum27, Ewa15 - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Mokre, Białe, Kwiaty, Krople, Liście [LINK], dodana przez Kwiat Gratulujemy!!

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez matulenka3 Gratulujemy!!

radoslawHuraaa :)

adminmajka1407 wygrał(a) w konkursie TOP KATEGORIE, tapeta została wylosowana spośród tapet HQ. Nagroda 500 punktów.

Wpisy do księgi gości rudzielec68







guest book on howrse pictures

Pozdrawiam

Wpis dodany przez wenus

08-03-2014 15:15



Pokaż nowsze wpisy   | strona 3 |   Koniec

Ewa15 - tak sprawdziłem. Została odrzucona z powodu złego linku. Należy podać prawidłowy link. Przy okazji, takie komentarze będą usuwane. Zasady dodawania tapet są znane i należy się do nich stosować.

Moja rozdzielczość ekranu to 1280x720
Włącz
Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Polityce cookies / prywatnościAkceptuje

0.0037 sekundy, Godzina: 05:47:14, MEM:547.42 KB