Darmowe Tapety na Telefon!
Tysiace najlpiękniejszych tapet na telefon!
Pobierz DARMOWĄ aplikację!
Ostatni wpis: 49 minut temu

basikp Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

ALDONA789 Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

radoslaw Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

Ewa15 Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

koffana402 Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

Ostatni wpis: 49 minut temu

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Kobieta, Wojownik, Zbroja, Biały, Wilk, Grafika [LINK], dodana przez basikp Gratulujemy!!

ALDONA789dziękuję

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

radoslawDlaczego z Komórki nie mogę wejść ???

radoslawCzy ktoś ma problem z logowaniem na stronę z Komórki ?? Bo tak z Przeglądarki to nie ma problemu

Forum > > Pomysł na duble
Autor
Post



kochanyUrwis


Dodany:13-04-2014 14:19, wejść:4038

Jak widać coraz bardziej jestesmy aktywni w temacie dubli w poczekalni, a może dobrze byłoby gdyby pojawiła się nowa opcja " zgłoś dubel z poczekalni ". Myślę że taka opcja ulatwilaby wyłapywanie dubli , przez co uniknęlibyśmy problemu usuwania dubli z bazy...szefostwo mialoby ułatwione wykrywanie dubli jeszcze przed ich zaakceptowaniem...to jest moja propozycja, co Wy na to

radoslaw
Dodany:24-01-2015 15:15

Jestem za tym

janeks
Dodany:24-01-2015 15:38

Urwisie wyjątkowo rozsądna , racjonalna i sensowna propozycja.Jestem za.
Dodaj Odpowiedź
"Przeszłość pomaga nam tylko wtedy, gdy wyciągamy z niej wnioski. Nie, jeśli nadal w niej żyjemy…." Oddaj swój głos...
"Nie oczekuj lojalności od tych, którzy zdradzają samym siebie. Nie możesz budować mostu tam, gdzie druga strona ciągle go pali. Chroń swój spokój. Zasługujesz na więcej. "

Włącz
Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Polityce cookies / prywatnościAkceptuje

0.0071 sekundy, Godzina: 23:19:52, MEM:605.44 KB