Darmowe Tapety na Telefon!
Tysiace najlpiękniejszych tapet na telefon!
Pobierz DARMOWĄ aplikację!
Ostatni wpis: 9 minut temu

ALDONA789 Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

Pastor Mój nowy komentarz do Tapety na telefon [link]

tebum27 Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

Malgosia16 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

basikp Wygrałem 50 punktów w konkursie W samo południe

Ostatni wpis: 2 minut temu

ALDONA789Dziękuję

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

adminUżytkownicy Pastor, tebum27 wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

adminUżytkownicy basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Grafika z kolorowymi pisankami wśród kwiatów i gałązek, dodana przez GraGorek Gratulujemy!

Forum > > Jak odinstalować program?
Autor
Post



Eveluna


Dodany:21-11-2013 20:55, wejść:6729

Około roku temu zainstalowałam program tapeciarniA chciałabym go odinstalować. Ale nie potrafię, czy ktoś też pobrał ten program i czy udało mu się go odinstalować? 

ewik37
Dodany:21-11-2013 21:24

W okienku Moje konto masz  u dołu usuń konto.

thean
Dodany:21-11-2013 21:44

Ale Ona nie chce konta usuwać , tylko odinstalować program do pobierania tapet. Nie pomogę Ci Evelino, bo ja tego nie instalowałam u siebie ;(

Eveluna
Dodany:22-11-2013 20:59

Szkoda, ale i tak dziękuje za uwagę  Może zaniosę komputer do informatyka aby mi pomógł.

tomelo
Dodany:01-12-2013 08:18

Program stwarza jakieś problemy?

radoslaw
Dodany:01-12-2013 15:18

wejdz w panel sterowania tam masz zakładkę programy zainstaluj\odinstaluj to wszystko powinno zadziałać

Eveluna
Dodany:31-12-2013 00:34

Tego nie ma w panelu sterowania już szukałam, a program stwarza takie problemy że przy włączeniu komputera się otwiera i mi przeszkadza w pracy. 

MisBrunatny
Dodany:31-12-2013 06:05

Jeżeli przy włączeniu komputerka drażnią Cię programy, automatycznie uruchamiające przy stracie jest na to taki mały sprytny sposób. Klikasz na START potem w URUCHOM wpisujesz z małych liter msconfig i powinno wyskoczyć okienko. Tam w zakładce URUCHAMIANIE masz całą listę wszystkich programów, które się uruchamiają przy stracie.  Odznaczasz to co Cię interesuje i po problemie. Nie szalej tam za bardzo, ponieważ są tam  również pliki systemowe. Nie wiem jak wygląda w programie tapeciarni usuwanie go, ponieważ sam nie instalowałem. Wiem, że na pewno usuniesz go w panelu sterowania w dodawaniu i usuwaniu programów Miłej zabawy pozdrawiam oraz życzę powodzenia.   PS. msconfig to również pierwszy z kroków przy walce z wirusami   Miś

xvbstudios
Dodany:31-07-2018 15:23

eveluna mam tak samo

osdset
Dodany:01-08-2018 12:55

Tak jak wszystkie inne programy czyli:
Panel Sterowania > Programy
Zaznaczamy program i klikamy "Odinstaluj"


Ścieżka którą można wkleić w okienku adresu "Panel sterowania\Wszystkie elementy Panelu sterowania\Programy i funkcje"
Dodaj Odpowiedź
„Życie jest w kolorze, który ma twoja wyobraźnia.” Oddaj swój głos...
Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca Józef Ignacy Kraszewski

Włącz

0.0107 sekundy, Godzina: 22:10:12, MEM:613.33 KB