Darmowe Tapety na Telefon!
Tysiace najlpiękniejszych tapet na telefon!
Pobierz DARMOWĄ aplikację!
Ostatni wpis: 5 godzin temu

Kwiat Wygrałem w konkursie FotoLotto

GraGorek Wygrałem w konkursie FotoLotto

matulenka3 Wygrałem w konkursie Tapeta dnia

ALDONA789 Wygrałem w konkursie Komentarz dnia

ra Wygrałem(am) w konkursie Top Kategorie

Ostatni wpis: 5 godzin temu

adminW FotoLotto! poprawnie tapetę dnia wybrali: GraGorek, Kwiat - Gratulujemy!

adminTapeta dnia wybrana !! Wygrała tapeta Kot, Bursztynowe, Oczy [LINK], dodana przez matulenka3 Gratulujemy!!

ALDONA789dziękuję

adminKomentarz dnia wybrany !! Wygrał komentarz [LINK], dodany przez ALDONA789 Gratulujemy!!

adminra wygrał(a) w konkursie TOP KATEGORIE, tapeta została wylosowana spośród tapet HQ. Nagroda 500 punktów.

Dziewczynka, Maskotka, Miś, Poduszka

Kategorie:

Ludzie»Dzieci

Dziewczynka, Maskotka, Miś, Poduszka
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieLudzieDzieci
Kategorie
„Nie ucz dziecka jak być bogatym. Naucz je jak być szczęśliwym.Gdy dorośnie, będzie znało wartości, a nie ceny.” – Autor nieznany
Komentarz dodał: ALDONA789
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość2560x1600

Format5:4

Rozmiar600 KB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety20-09-2016 12:50Link do autora zdjecia




janeksjaneks
Niech zmęczone ręce,nóżki, już wskakują pod poduszki. Pod kołderkę reszta ciała? jutro praca znów niemała..
20-11-2018 05:52
Odpowiedz
janeksjaneks
SENNA KOŁYSANKA Kołysanka Kołysanka słodka Kołysanka Śpij, maleńki. Po troszeńku, do białego ranka Kołysanka, kołysanka. Senna kołysanka Niebo całe się zamknęło I ty oczka zamknij. Kołysanka Kołysanka cicha Kołysanka Na bielutkich prześcieradłach W puchowych posłankach Kołysanka, kołysanka Śliczna kołysanka. Różowiutkie maciupinko Jak słoneczka ziarnko. Kołysanka Kołysanka senna Kołysanka Schowaj się pod powiekami W snu głębokiej jamce. Kołysanka, kołysanka Nocna kołysanka na poduszce Naokoło cała ciemność Kładzie się do spanka .
07-04-2018 20:46
Odpowiedz
janeksjaneks
Hans Magnus Enzensberger* Wiersz do poduszki Za to, że jesteś obecna aż po opuszki palców, że tęsknisz, za to, jak zginasz kolana i jak objawiasz mi swoje włosy, za gorączkę i mroczność; za zdania rzucane mimochodem, za znikomą wagę łokci i materialną duszę, która lśni w małej kolebce nad obojczykiem; za to, że odchodzisz i przychodzisz, i za wszystko, czego o tobie nie wiem, moje monosylaby to za mało lub zbyt dużo.
07-04-2018 20:44
Odpowiedz
janeksjaneks
Zaśnij słodkie serce moje, cicho dzień odchodzi. Niech utoną niepokoje w kwiecistej powodzi.
27-12-2017 08:21
Odpowiedz
ALDONA789ALDONA789
„Nie ucz dziecka jak być bogatym. Naucz je jak być szczęśliwym.Gdy dorośnie, będzie znało wartości, a nie ceny.” – Autor nieznany
20-09-2016 20:12
Odpowiedz

Pij tylko stare wino.

Włącz

0.0053 sekundy, Godzina: 03:35:16, MEM:689.62 KB