Ostatni wpis: 50 sekund temu

Ewa15 Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

basikp Wygrałem 50 punktów w konkursie Użytkownik Online

ALDONA789 Mój nowy komentarz do tapety [link]

mruczek100 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

sikorka05 Dodałem zdjęcie do albumu [link]

Ostatni wpis: 50 sekund temu

adminUżytkownicy basikp, Ewa15 wygrałi po 50 punktów w konkursie Użytkownik Online, Gratulujemy!!

spanglecosimo[Automat] Awansowałem do rangi Gość :)

adminUżytkownicy basikp wygrałi po 50 punktów w konkursie W samo południe, Gratulujemy!!

adminTapeta z największym współczynnikiem wyświetleń/pobrań: Widok z góry na plażę Nawajo na greckiej wyspie Zakintos, dodana przez Kwiat Gratulujemy!

adminTapeta z największą ilością pobrań: Widok z góry na plażę Nawajo na greckiej wyspie Zakintos, dodana przez Kwiat Gratulujemy!

Wnętrze, Hotel

Wnętrze, Hotel
X Wybierz kategorie dla nastepnej i poprzedniej tapety:

WszystkieMiejscaBudowleWnętrza
Kategorie
Człowiek posiada trzy światy:
swoje mieszkanie, wnętrze własnej duszy i świat zewnętrzny.
/A. Klimuszko/
Komentarz dodał: ViolaLidia2
REKLAMA
na Twój pulpit:

Rozdzielczość1920x1280

Format5:4

Rozmiar1.07 MB


Tapeta opublikowana przez
Data dodania tapety24-04-2016 11:42Link do autora zdjecia




janeksjaneks
Uciekaj, moje serce - Seweryn Krajewski Gdzieś w hotelowym korytarzu krótka chwila, splecione ręce gdzieś na plaży oczu błysk, wysłany w biegu krótki list, stokrotka śniegu, dobra myśl, to wciąż za mało, moje serce, żeby żyć. Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstyd i nie wybaczy nikt chłodu ust twych. Deszczowe wtorki, które przyjdą po niedzielach, kropelka żalu, której winien jesteś ty, nieprawda, że tak miało być, że warto w byle pustkę iść, to wciąż za mało, moje serce, żeby żyć. Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstyd i nie wybaczy nikt chłodu ust, braku słów, uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstyd i nie wybaczy nikt chłodu ust twych. Odloty nagłe i wstydliwe, niezabawne, nic nie wiedzący, a zdradzony pies czy miś, żałośnie chuda kwiatów kiść i nowa złuda, nowa nić, to wciąż za mało, moje serce, żeby żyć.
23-06-2017 09:05
Odpowiedz
ViolaLidia2ViolaLidia2
Człowiek posiada trzy światy: swoje mieszkanie, wnętrze własnej duszy i świat zewnętrzny. /A. Klimuszko/
02-06-2016 21:01
Odpowiedz

"Każdy dzień jest darem. Wykorzystaj go najlepiej jak potrafisz." Oddaj swój głos...
"Dojrzała osoba, która już przeżyła rozczarowania, wszystko, czego pragnie w swoim życiu, to cisza i spokój w sercu. "

Włącz

0.0069 sekundy, Godzina: 21:02:10, MEM:765.2 KB